Szkolenie MikroTik MTCNA z wykładem online


Szkolenie ma za zadanie zaznajomić uczestników z podstawami administracji sieci opartych na routerach i punktach dostępowych działających pod kontrolą systemu MikroTik RouterOS. Kurs kończy się oficjalnym egzaminem przygotowanym przez firmę Mikrotik pozwalającym zdobyć certyfikat MTCNA - MikroTik Certified Network Associate.

Szkolenie podzielone jest na dwie części - webinar oraz część stacjonarną (ćwiczenia w laboratorium oraz egzamin).

Dla kogo?

Administratorzy sieci komputerowych i technicy, którzy chcieliby zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do konfiguracji routerów MikoTik

Czego się nauczysz?

Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie zaznajomiony z oprogramowaniem RouterOS oraz produktami RouterBOARD. Uczestnik będzie w stanie konfigurować, zarządzać i rozwiązywać podstawowe problemy związane z routerami MikroTik; będzie w stanie zapewnić działanie podstawowych usług i podłączyć klienta do Internetu

W jaki sposób?

Szkolenie podzielone jest na dwie części:

 • Webinar - część wykładowa. Tematyka webinaru obejmuje pełny program szkolenia Mikrotik Certified Network Associate. Każdy uczestnik otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych, co pozwala na bieżąco lub bezpośrednio po spotkaniu przećwiczyć poszczególne punkty programu.
 • Laboratorium i Egzamin - zajęcia stacjonarne, ich terminy ustalane są indywidualnie, Odbywają się w grupach 2-3-osobowych. Założeniem tej części jest powtórka kluczowych zagadnień poruszanych w trakcie webinaru oraz przećwiczenie w laboratorium wszystkich zadań ujętych w materiałach szkoleniowych. Zajęcia stacjonarne kończą się egzaminem certyfikacyjnym.

Wymagania wstępne

Uczestnik powinien znać i rozumieć zasady działania sieci TCP/IP; uczestnik powinien być w stanie samodzielnie dokonywać obliczeń na podsieciach IP (CIDR); przydatna będzie znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną; własny laptop z dostępem do Internetu; Nie jest wymagana wcześniejsza znajomość systemu RouterOS

Harmonogram szkolenia

 • Zajęcia trwają 3 dni po 8 godzin zegarowych (50% webinar, 50% zajęcia stacjonarne)
 • Początek zajęć o godzinie 9:00, zakończenie o 17:00
 • Ostatniego dnia egzamin certyfikacyjny – 1 godzina

Tematyka szkolenia

Szkolenie MikroTik Certified Associate

Czas trwania szkolenia:
3 dni

Cennik:

 • Pełny kurs (webinar + część stacjonarna) płatny z góry: 790 PLN netto
 • Webinar: 270 PLN netto
 • Część stacjonarna: 620 PLN netto

MTCNA z wykładem online - FAQ

 • Jak mogę przystąpić do egzaminu? - Do egzaminu można przystąpić biorąc udział w webinarze oraz zajęciach stacjonarnych.
 • Czy mogę wziąć udział jedynie w webinarze? - Tak, jednak bez możliwości przstąpienia do egzaminu certyfikacyjnego.
 • Czy jeśli zdecyduję się jedynie na webinar, będę miała/miał możliwość dokupienia części stacjonarnej w późniejszym okresie? - Tak, jednak sugerujemy od razu wariant pełny.
 • Czy mogę wziąć udział jedynie w części stacjonarnej (z pominięciem wykładu)? - Tak, jednak bez możliwości przystąpienia do egzaminu certyfikacyjnego.
LpNazwaOpisData szkoleniaWolne miejscaRejestracja
1
MikroTik Certified Network Associate - online
MikroTik Certified Network Associate - online Trzydniowe szkolenie MTCNA z wykładem online 4/22/2021 5